O nas

Biomedix to firma produkująca i dystrybuująca urządzenia medyczne i suplementy diety. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że jesteśmy firmą globalną, ponieważ obecnie dystrybuujemy nasze produkty za pośrednictwem 12 filii na całym świecie. Jesteśmy na rynkach w Czechach, Słowacji, Niemczech, Polsce, Rosji, Anglii, Bułgarii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Tajlandii i pracujemy nad uruchomieniem oddziałów w Europie Południowej i Azji.

W naszych produktach używamy surowców najwyższej jakości - bez względu na to, czy jest to nasz Kolagen Biomedix- pozyskany z ryb złowionych w krystalicznie czystym środowisku Morza Północnoatlantyckiego, czy uniwersalny enterosorbent Polisorb, który jest wykonany z najlepszej na świecie krzemionki, pozyskanej na rosyjskim Uralu.

Wszystko to przyczynia się do czystości i wysokiej jakości naszych produktów. Mamy doświadczonych pracowników, nowe linie produkcyjne, powstałe produkty są tworzone przez unikalne opatentowane procesy produkcyjne, które są w pełni certyfikowane(ISO 22000).

W przypadku kolagenu morskiego nasz partner produkcyjny MSC jest certyfikowanym producentem produktów morskich. MSC oświadcza i gwarantuje, że nasz Kolagen Biomedix pochodzi z odnawialnych źródeł – zachowania ekologiczne mają dla nas duże znaczenie, dlatego nasze działania są przyjazne dla środowiska.

Biomedix inwestuje znaczne środki w rozwój firmy, a także w rozwój nowych produktów. Za pośrednictwem naszych partnerów firma angażuje się w projekty badawcze wspierane przez Norweską Radę Badań Naukowych.

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych i najwyższej jakości produktów. Przywiązujemy dużą wagę do budowania długofalowych, pozytywnych i opartych na zaufaniu relacjach z naszymi klientami oraz spełnieniu oczekiwań i wysokich wymagań klientów. Z przyjemnością tworzymy razem historię i tradycję naszych produktów. Zaufanie klienta jest dla nas najważniejsze i nigdy nie będzie inne.

www.biomedix.co.uk

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email 

 biomedix@biomedix.com.pl

 

Serdecznie zapraszamy

BIOMEDIX TEAM

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl